Vítání občánků

 

23. listopadu 2019 bylo přivítáno 19 dětí

 

12. května 2018 bylo přivítáno 10 dětí

 

V roce 2017 se vítání nekonalo pro malý počet narozených dětí.

19. listopadu 2016 byly přivítány 4 děti

Válková Valerie, Zikušková Elena, Moder Šimon, Javorská Ema

01

 

21. listopadu 2015 bylo přivítáno 18 dětí (na dvě skupiny)

 

Vítání 2015 - 1. skupina

Vítání 2015 - 2. skupina

 

22. listopadu 2014 bylo přivítáno 8 dětí

Bukačová Aneta, Levinský Václav, Poříz Dárius, Bis Vojtěch, Rýdlová Sofie, Kaltounová Ella, Koryčínská Kristýna, Neumannová Klára

 

23. listopadu 2013 bylo přivítáno 5 dětí

Zach Filip, Tobišková Barbora, Provazníková Nikol, Pavlas Tomáš, Musil Samuel

 

 

24. listopadu 2012 bylo přivítáno 9 dětí

Bukačová Laura, Klímová Viktorie, Horáková Karolína, Salfická Tereza, Mišák Tomáš, Ficová Alexandra, Neumann Adam, Zárubová Ludmila, Doležalová Martina

12. listopadu 2011 bylo přivítáno 11 dětí

Štědrá Ema, Novotný Jan, Anton Adam, Štědrý Vendelín, Kokotková Anna a Kateřina, Šustr Michal, Pilná Anna, Koryčínský Radim, Křepinská Eliška, Levinská Eliška

 

 

27. listopadu 2010 bylo přivítáno 12 dětí (fotogalerie)

Hrdličková Tereza, Ivanič Tibor, Jonášová Nicol, Křepinský Štěpán, Matýsová Sophia, Queisnerová Laura, Ratkoš Tobiáš, Rýdl Matyas, Schwarzkopf Alexander, Spěváková Sofie Anna, Suchánková Pavlína, Tomínová Veronika

 

v roce 2009 se vítání nekonalo pro malý počet narozených dětí
(letos narození budou přivítání v roce 2010)

 

8. listopadu 2008 bylo přivítáno 12 dětí (fotogalerie); další fotogalerie ZDE

 

Tichá Agáta, Jonáš Pavel, Kroužel Jan, Tomín Antonín, Hlaváček Adrian, Flídr Rodan, Ivaničová Karolína, Slepčíková Kamila, Růžičková Adéla, Šustr Jakub, Znamínko Petr, Ipser Pavel

24. listopadu 2007 bylo přivítáno 11 dětí

Krouželová Eliška, Krouželová Veronika, Pilná Klára, Beck Matěj, Flekr Michal, Kovář Jakub, Kroupová Eliška, El Gazzar Tarek, Alyeksa Kateřina, Haldová Kateřina, Pleskot Adam

 

25. listopadu 2006 bylo přivítáno 12 dětí (fotogalerie)

Bradshawová Ella, Buzková Michaela, Matýs Daniel, Bradshaw Dominik, Křížek Matěj, Volhejn Dan, Trojan Jiří, Jonášová Tereza, Pozdník Daniel, Doležal Pavel, Kořínek Štěpán, Jiroutová Nikola

 

19. listopadu 2005 bylo přivítáno 14 dětí

Bambušková Lucie, Tesař Dan, Tesařová Elen, Kovářová Berenika, Kořínková Elena, Pavlas Jan, Kocek Arnošt, Nedělka Adam, Pozdník Vojtěch, Vašíček Matyáš, Kyselová Anna, Labuťová Magdalena, Doležalová Monika, Bisová Barbora

 

13. listopadu 2004 bylo přivítáno 7 dětí

Magdaléna a Kateřina Ratkošovy, Tereza Kyselová, Jitka Doležalová, Ondřej Kokotek, Daniela Trojanová, Jan Volhejn

 

 

12. května 2002 starosta obce přivítal 3 děti

Labuť Dominik, Brandejská Simona, Pozdník Filip

 

11. listopadu 2000 starosta obce přivítal 3 děti

Horáček Lukáš, Chalupová Vendula, Pozdníková Nikol

 

30. dubna 1999 starosta obce přivítal děti narozené
v letech 1995 – 1999

Žďára Zbyněk, Suchánek Roman, Jandová Kristýna, Procházka Vojtěch, Chalupová Nikola, Bořková Nikola, Suchánková Klára, Prokopová Michaela, Nedělková Adéla, Jandová Tereza, Klímová Anna